Місце збору: Китай
Більше товарів ви завжди можете знайти в нашому магазині travy-sedniv.com.ua
Женьшень звичайний - багаторічна рослина роду Женьшень відноситься до сімейства Аралієвих. Більше трьох тисяч років тому китайські цілителі відкрили чарівні властивості кореня женьшеню. Назва кореня позначається двома ієрогліфами: «жень» - людина і «шень» - корінь. І правда, за формою корінь женьшеню нагадує людську фігуру.
Корінь женьшеню широко застосовують у медицині (як офіційної, так і народної), фармацевтиці, косметології, а в обох Кореях і Китаї його корінь використовують у кулінарії, як приправу.
У коренях женьшеню містяться глікозиди рідкісного в природі типу (панаксозиди А, В, С, D, E, F, G), що мають тонізуючу і стимулюючу дію на організм людини.
Женьшень багатий макроелементами: кальцієм, калієм, магнієм і фосфором. А до кінця вегетаційного періоду в корені женьшеню підвищується вміст мікроелементів: заліза, міді, хрому, марганцю, цинку і молібдену.
У складі кореня женьшеню знайдені вітаміни групи В, вітамін С, нікотинова і фолієва кислоти, амінокислоти, смоли, слизи, пектин.
Корінь женьшеню застосовується:
- при ряді захворювань центральної нервової системи;
- як протизапальний засіб;
- впливає на вуглеводний обмін при цукровому діабеті, знижує рівень цукру в крові;
- покращує зір;
- покращує функцію статевих залоз;
- приймають при втомі, перевтомі;
- при гіпотонії, для підвищення артеріального тиску.
Настоянка з кореня женьшеню
Беруть 30г. кореня женьшеню, ретельно подрібнюють, заливають 1 л спирту і залишають в сухому темному місці на 3 – 4 тижні, періодично збовтуючи. Після настоювання проціджують і використовують для лікування і профілактики.
Тим, хто не може використовувати настоянку женьшеню на спирту, можна приготувати її водний аналог. Для її приготування 2 ст. л. сухих подрібнених коренів заливають 2 склянками холодної води, ставлять на водяну баню і кип'ятять протягом 5-10 хвилин, після цього настоюють протягом декількох годин і проціджують. Водна настоянка женьшеню по своїм лікувальним властивостям поступається спиртової, зате діє більш м'яко і рідше викликає побічні ефекти.
У профілактичних цілях, в літньому віці і для лікування нервової та фізичної перевтоми спиртову настоянку женьшеню приймають по 15-20 крапель 3 рази на день за 30-40 хвилин до їжі, курс лікування – 4-6 тижнів. Водну настойку приймають по 1 ст. л. 2-3 рази в день до їди, курс лікування – 1-1,5 місяця. Потім місяць перерва.
Для лікування захворювань, в період відновлення після хвороб і для зміцнення імунітету настоянку на спирті, приймають по 30-40 крапель 2-3 рази на день, курс лікування – до 2 –х місяців. Водну настойку приймають по 1-2 ст л 3 рази в день, курс лікування – 2 місяці. Цей курс при необхідності можна повторити через місяць.
Протипоказання до застосування женьшеню
НЕ рекомендують препарати з кореня женьшеню при безсонні, підвищеній нервовій збудливості, гіпертонії, гіперфункції щитовидної залози і практично будь-яких захворюваннях, що супроводжуються підвищеною температурою, виділенням гною або утворенням абсцесів. При судомах, дітям до 16 років, під час вагітності та лактації, лікарські препарати, що мають у своєму Складі женьшень, категорично заборонені.
Під час прийому женьшеню слід повністю відмовитися від прийому спиртних напоїв, а приймати його строго в дозованих пропорціях.
Перед застосуванням проконсультуйтеся з лікарем.
Доставка
Замовлені в нашому магазині трави, чаї, збори та інші товари ви можете отримати поштою за допомогою служб доставки Нова Пошта, Укрпошта. Доставка всіх товарів здійснюється в Київ, Харків, Дніпро та інші міста України
Не є лікарським засобом. Перед застосуванням проконсультуйтеся з лікарем або фітотерапевтом.
Основні | |
---|---|
Країна виробник | Україна |
Користувальницькі характеристики | |
Виробник | Седнівські трави |
- Ціна: 70 ₴